Deň na Špagáte 30.7.2022 – info

DNS 2022

Milí všetci, Deň na Šagáte 2022 predo dvermi, takže všetko potrebné info nájdete tuto dolu.

V sobotu 30.7.2022 sa stretneme hore pri chatke pod Skalkou, tento rok nakoniec rýchla jednodňovka, ale o to výdatnejšia šťava! Ostrý štart ešte za rosy o 7:00, pretekový finiš 16:00.  

A teraz zásadná správa: Majco a Aďa Laštíkovci budú sláviť spoločnú narodeninovú stovku spolu s nami všetkými práve na tohtoročnom DnŠ! Tak to sa teda máte na čo tešiť! Týmto by som rád Majca oficiálne menoval kultúrnym referentom a odborným garantom preteku – o zábavu, kultúru a gastronómiu teda postarané, možnože aj bazén vybavia.

Štartovné pre tento rok: 8€ paušálne pre pretekára i konzumenta. V cene tričko + kultúrne obohatenie + gulášik + nápoje rôzneho druhu a sily . 

Prihlasovanie vopred tento rok nebude, tričiek od Marcela Otrubu bude veľa, kto prv príde-ten prv berie, ale nebojte, snáď na každého dôjde.

Prosím, prineste si zo sebou najlepšie vlastné, príbory misky a ideálne aj poháre, nech po nás čo najmenej odpadu zostane.

Ráno na registrícii neplaťte, až keď vám dám tričko po súťaži. Na registrácii o 7:00 si len vyzdvihnite ako každý rok papiere: pravidlá a  zoznam ciest, budú nachystané v obálkach v chatke s presnou inštruktážou.

A pravidlá sú úplne rovnaké ako po minulé roky, nájdete ich tu: https://jamesdk.sk/den-na-spagate/

Jedinou zmenami sú (1.) pretekový čas (teda sobota 7:00 – 16:00) a (2.)počet povinne vylezených ciest podľa vlastného výberu je len 7 (slovom sedem). Zoznam ciest ten istý ako minulý rok.

Slovami Majca Laštíka: Dohodnuté, vybavené.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *