Dňa 16. januára 1968 o 10:15 hodine dopoludnia spadla na Kubínskej holi lavína, ktorá zasypala spolu 53 lyžiarov – poslucháčov Elektrotechnickej fakulty Vysokého učenia technického v Brne, ktorí tu boli v tom čase na lyžiarskom výcviku. Šesť z nich žiaľ túto nešťastnú udalosť neprežilo. Spomienke na nich, i na všetkých ktorých životy vyhasli v horách – je venovaný večerný výstup a následný pietny akt pri Pamätníku obetiam lavíny nad chatou Kubínska hoľa.

Priatelia hôr, skialpinisti, turisti, športovci, pripomeňme si túto udalosť výstupom po zjazdovke k Pamätníku obetiam lavíny a zapálením sviečky v piatok 3.2.2023. Zraz účastníkov o 17:00 h, Chata U Kramerov. Skialp, bežky, peší podľa počasia a uváženia.

Kvanto

Posledná rozlúčka s Kvanťom

Milí všetci, veľmi smutná správa pre nás všetkých. Navždy nás opustil Vlado Kvantík. Posledná rozlúčka s Kvanťom bude v utorok o 15:00 v kostole vo Valaskej Dubovej.
Popradske pleso stretko

Výročná schôdza

Milí všetci, je to naozaj tak, v piatok na prvý apríl bude výročná schôdza a valná hromada klubu. Stretneme sa u Tušku na stienke Happyholds o 19:00. Sud narazený, členské poplatíme, dobre bude.